אירועי בוטיק


מי שבקיא בעולם האירועים, ובפרט בעולם האירועים עסקיים, יכול לראות בשנים האחרונות מספר שינויים בתחום זה, בין היתר אנחנו יכולים לראות יותר ויותר אירועי בוטיק ולצידם אירועי קונספט. בשני המקרים, יש ניסיון מתמיד של מפיקי האירועים ומי שמארגן אותם, לדאוג שיהיו אלה אירועים יוקרתיים ברמה הגבוהה ביותר שיש. 

הרעיון של אירועי בוטיק הוא די ברור, מדובר על אירועים אשר נערכים לקהל ספציפי, בדרך כלל מדובר באירועים קטנים שאינם פונים לקהל הרחב. כך יוצרים בידול מסוים, ובאופן כזה כל מי שמגיע לאירוע יכול להרגיש שמדובר במשהו מיוחד, שונה מכל מה שהוא היה בו. 

הפקת אירועי בוטיק עסקיים היא התמחות בפני עצמה, אשר לא הרבה מפיקי אירועים יודעים כיצד להפיק אירועים שכאלה. אירועי בוטיק אמורים להתאים לסוג הקהל אותו אנחנו מבקשים להזמין ובוודאי שהם אמורים להתאים לסוג העסק שמארגן אותו וכן סיבת האירוע שלשמה עורכים אותו. סביר להניח שאם מדובר בעסק שפונה לקהל נרחב, הרי שהוא לא ימהר לעשות אירועי בוטיק עסקיים, לעומת זאת עסקים ברמה גבוהה, עסקים שפונים למכנה צר יותר, לשכבת אוכלוסייה מסוימת, בוודאי אם זו שכבה ממעמד כלכלי גבוה, הרי שעבורם יהיה נכון יותר לערוך אירועי בוטיק. 

לפני שנעבור לאירוע קונספט יוקרתי, נציין שאירועי בוטיק נערכים בדרך כלל במקומות ברמה גבוהה, מקומות אינטימיים, מן הסתם הקייטרינג יהיה של שף מוכר, קייטרינג גורמה, האירוע עצמו לא יהיה עמוס בפרטים, הוא יותאם ספציפית לסוג האירוע ומטרתו. 

אירוע קונספט יוקרתי הוא מעט שונה מאירועי בוטיק עסקיים, שכן באירוע קונספט המטרה היא לייצר אירוע על בסיס נקודות מסוימות. אנחנו יכולים למצוא אירועי קונספט של חברות בתחומים שונים אשר מבקשות שכל האירוע יתבסס על סוג ואופי החברה, לעיתים אפילו יהיו אלו אירועי השקה למוצרים מסוימים ועל כן כל האירוע ינוע סביב אותו מוצר. במידה ומדובר באירוע קונספט יוקרתי פרטי, הרי שכל האירוע יהיה מבוסס על קונספט שבני הזוג או המשפחה רוצים לייצר, בין אם זה מסיבה בסגנון שנות השישים או השביעים, מסיבת חוף, אירוע טבע ועוד. 

לפני סיום חשוב להבהיר, בשביל לארגן אירועי בוטיק ברמה גבוה או אירוע קונספט יוקרתי, רצוי לשכור את שירותים של מפיקי אירועים, בפרט במקרה של הפקת אירועי בוטיק עסקיים. רצוי שאיש מקצוע שמכיר את התחום יהיה אחראי על כל האופרציה בתחום ולא לעשות אותה בעצמנו. 
 
אירועי בוטיק

לכן, אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר. החברה של עפרה אפרתי מתמחה בהפקת אירועי בוטיק עסקיים. זה הזמן ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם. פנו אלינו עוד היום והצוות שלנו ישמח לספק לכם מענה כולל לכל פנייה ודרישה. אתם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון, דרך האתר או במייל. 

 

עפרה אפרתי - הפקת אירועי יוקרה

072-33-80-724

Office@oevents.co.il

לחילופין, מלאו את הטופס הבא וניצור קשר בהקדם:

072-33-80-724

הפקת האירוע הבא מתחילה בשיחה קצרה, חייגו עכשיו:

הפקת אירועים בלתי נשכחים     אירועי יוקרה     הפקת אירועי יוקרה     הפקת אירועים     הפקת חתונות     הפקת חתונת בוטיק