הפקת אירועי יוקרה

אירועי השקה

מי שעוקב אחר עולם העסקים והצרכנות, נתקל בוודאי לא פעם בביטוי, אירועי השקה. מונח זה הפך נפוץ מאוד בקרבנו בשנים האחרונות, שכן כל חברה וכל עסק, ואפילו לא מעט אמנים שמשיקים יצירה חדשה, דואגים לערוך אירועי השקה מושקעים מאוד. זה חלק בלתי נפרד מהלו”ז של אירועי חברות ועסקים בתחומים שונים. 

ההבדל בין הפקת אירוע עסקי לאירועי השקה הוא בכך, שעל פי רוב אירועי חברות או אירועים עסקיים, הם רחבים יותר, אף על פי שבמקרים מסוימים, למשל במקרה של אירועי חברה, ייתכן והם יפנו רק לקהל העובדים של החברה ולא מעבר לכך. אך האירועים יהיו כלליים למדי. לעומת זאת אירועי השקה יהיו יותר ספציפיים. 

מה הכוונה ספציפיים? למשל, אם חברת בשמים רוצה להשיק בושם מסוים, היא לא תנסה להכניס אל תוך האירוע גם פרסום ושיווק של מוצרים אחרים, אם אמן ירצה להשיק יצירה, הוא לא ינגן שירים ישנים, אף על פי שייתכן ולצורך העניין הוא יוסיף להיט אחד או שניים, אם חברה רוצה להשיק מוצר פיננסי, סביר להניח שהיא תשתמש באירוע רק לצורך כך, ותעמיד את אותו מוצר במרכז האירוע. אם היא תנסה להעמיד עוד דברים במרכז האירוע, סביר להניח שמה שיקרה זה, שהקהל הנוכחים פשוט לא יתייחס לאותו מוצר וזה עלול להיות מאוד בעייתי. 

הפקת אירועי השקה צריכים להיות בידיים מקצועיות על מנת שהם יצליחו. אנחנו לא יכולים לתת אותם לכל אחד, שכן מי שאיננו מבין את המהות שלהם, עלול לפגוע באופן בו הם אמורים להתנהל, מה שכמובן עלול לגרום נזק רב לאירוע. בדומה לכך שהפקת אירוע עסקי חייב להיות בידיו של מומחה בתחום, ואירועי חברות יכולים להיות מאורגנים אך ורק על ידי גורמים שמתמחים בכך, הרי שגם אירועי השקה חייבים להיות אך ורק בידיים מקצועיות, טובות, ידיים של אנשי מקצוע שמתמחים בכך. 

חשוב לומר, בשביל שהאירוע יצליח, יש לוודא עם המפיקים שלו, מה בדיוק אנחנו מצפים, מה בדיוק אנחנו רוצים. זה לא יהיה נכון מצידנו לומר להם שאנחנו מחפשים לערוך אירוע השקה מבלי להסביר להם מה המטרה, מה הכוונות ומה הציפיות שלנו. כמו בכל אירוע, אנחנו צריכים לבנות לעצמנו סדר מסוים של דברים, סט מטרות על פיהן המפיקים יעבדו, במטרה שהם יעזרו לנו להשיג אותן. 

לסיום, אם אתם רוצים לדעת עוד על הפקת אירועים עסקיים יוקרתיים ובפרט אירועי השקה, אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום. ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון או דרך האינטרנט. עפרה אפרתי עומדת לרשותכם ומציעה לכם מגוון רחב של אפשרויות להפקת אירועים מסוגים שונים. צרו איתנו ואנחנו נשמח לקבוע איתכם מועד לפגישה עוד היום. הצוותים שלנו יעמדו לרשותכם בכל עת ולכל עניין. 

אירועים אחרונים

Champagne breakfast
אירוע התרמה בכפר שמריהו
בר מצווה שבועות
חתונה בין הכרמים
חתונה ביפו
חתונה בלבן
חתונה במושב
חתונה רומנטית
חתונת שבועות בקיסריה
עפרה אפרתי – הפקת אירועי יוקרה   |  054-56-48-055   |   Office@oevents.co.il
עפרה אפרתי – הפקת אירועי יוקרה
054-56-48-055
Office@oevents.co.il

הפקת האירוע הבא מתחילה בשיחה קצרה, חייגו עכשיו:

054-56-48-055

לחילופין, מלאו את הטופס הבא וניצור קשר בהקדם:
חברות שיווק וקידום
נגישות