הפקת אירועים בלתי נשכחים!


הפקת אירוע, כל אירוע שהוא היא פרויקט מורכב,  פרויקט המצריך איתור של הספקים המתאימים לסוג האירוע וסנכרון מלא ביניהם. הפקת אירוע מושקע ומוצלח דורשת לא מעט ריצות ולא מעט פגישות, ובעלי האירוע לא תמיד יודעים מה הם צריכים ולעיתים לא יודעים אפילו מאיפה להתחיל.
אם אתם עומדים בפני אירוע וצריכים הפקה שלו, הגעתם למקום הנכון. אני עפרה אפרתי מפיקת אירועי יוקרה כמו גם אירועים סטנדרטיים, ואשמח להיות זו שתהיה מאחורי הקלעים והמנוע של האירוע.

הניסיון שאני מביאה עימי יחד עם הקשרים הדרושים סייעו לי במהלך השנים להפיק אירועים מוצלחים במיוחד, בין אם מדובר על הפקת חתונות ואף הפקת חתונות בוטיק, ובין אם מדובר על בר או בת מצווה, אירוע עסקי כלשהוא או כל אירוע אחר.

מה אני מביאה עימי?
מעבר לניסיון רב השנים שאני מביאה עימי בתחום הפקת אירועים מכל סוג שהוא, בין אם מדובר על הפקת אירועי יוקרה ובין אם מדובר על הפקת אירוע בכל פורמט שהוא, אני מביאה עימי יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסא.

בעיניי, מפיק אירוע הוא כמו מנצח על תזמורת. התזמורת היא עשרות הספקים השונים, נותני השירותים ואני - מפיקת האירוע דואגת שכל אלו יעבדו יחד בשיתוף פעולה ובהרמוניה מלאה ליצירת מלודיה מופלאה.
כבר בפגישה הראשונה תספרו לי על האירוע ואני בתיאום מלא אתכם אגרום לו לרקום עור וגידים תוך העלאת רעיונות יצירתיים, עריכת משאים ומתנים עם ספקים, ירידה לכל הפרטים הקטנים כמו בחירת המקום, הקונספט, הקייטרינג, המוזיקה, התאורה, העיצוב והרכבת כל חלקי הפאזל ליצירת אומנות מושלמת.
 
להישאר בגבול התקציב...
הפקת האירוע שלכם על ידי תאפשר לכם להישאר כל הזמן בגבול התקציב שלכם ועם מגוון אפשרויות בתוכו.

הקשרים שיצרתי מסייעים לי להציע ללקוחות שלי גם שירותים שאינם מוצעים ללקוחות פרטיים ושירותים במחירים נמוכים יותר ממה שהם היו מקבלים בעצמם, מה שיאפשר לכם להקפיץ את האירוע ולהפוך אותו לבלתי נשכח בהתאם ליכולות שלכם.
 
הפקת אירועים בלתי נשכחים!

אשמח אם תיצרו עימי קשר לקביעת פגישת היכרות. 

 

עפרה אפרתי - הפקת אירועי יוקרה

072-33-80-724

Office@oevents.co.il

לחילופין, מלאו את הטופס הבא וניצור קשר בהקדם:

072-33-80-724

הפקת האירוע הבא מתחילה בשיחה קצרה, חייגו עכשיו:

הפקת אירועים בלתי נשכחים     אירועי יוקרה     הפקת אירועי יוקרה     הפקת אירועים     הפקת חתונות     הפקת חתונת בוטיק