הפקת אירועי יוקרה

הפקת אירועים

בין אם יש לכם חתונה בקרוב שאתם צריכים לארגן, בר או בת מצווה, אירוע עסקי או כל אירוע אחר יש לכם לא מעט עבודה. אתם צריכים לדאוג לכל נותני השירות ולאתר את המתאימים ביותר עבורכם הן מבחינת דרישות והן מבחינת תקציב.

הפקת אירועים היא כאב ראש לא קטן והיא מצריכה השקעה וזמן לריצות ולהתארגנויות, מצריכה תכנון מוקפד וחשיבה על כל פרט באירוע.

מספיק פספוס אחד קטן והאירוע לא יהיה כמו שרציתם שהוא שיהיה, ולעיתים אירוע כזה מגיע אחרי חלום של שנים עליו. אם אתם רוצים שהוא יהיה מושלם וכל פרט ופרט בו יקבל את ההתייחסות הראויה, אתם צריכים הפקת אירועים מקצועית.


הנה כמה סיבות טובות למה הפקה מקצועית היא הדבר הנכון בשבילכם:

  • ראיה רחבה – מי שלא מנוסה בהפקת אירועים עלול לא לקחת בחשבון דברים חשובים. כך למשל אירוע בטבע מצריך התארגנות מתאימה מבחינת חשמל, וגיבוי מתאים. הפקה עצמאית של אירוע כזה עם תקלה “קטנה” עלולה לפגוע קשות בהצלחתו. הפקת אירועים מקצועית תאיר לכם גם צדדים שלאו דווקא חשבתם עליהם.
  • להתפנות למה שחשוב לכם – הפקת אירוע מצריכה התכווננות טוטאלית מצד מי שאחראי עליה ואם האירוע הזה מיועד לכם או למי מיקירכם (או למקום העבודה שלכם) לא תוכלו להתפנות לדברים חשובים אחרים שיש לכם לעשות. הפקה מקצועית כוללת הכול – בחירת קונספט, עיצוב, קייטרינג, מוזיקה, עריכת משאים ומתנים עם ספקים (הכול כמובן בתיאום איתכם ועם עדכון שוטף שלכם) והיא תוריד מכם המון דאגות ותאפשר לכם לעשות את מה שאתם צריכים ומה שחשוב לכם.
  • חיסכון בכסף – נכון, על ההפקה עצמה משלמים אך חשוב לזכור שמפיקי אירועים הם בעלי קשרים עם ספקי שירות רבים ומקבלים מחירים מיוחדים, והם גם יודעים לנהל משאים ומתנים בצורה נכונה וסביר שישיגו לכם מחירים מדהימים. בחישוב הכולל יכול מאוד להיות שתחסכו לא מעט כסף.

עפרה מקפידה על כל פרט ופרט, ללא פשרות, ובמקצועיות והשלווה המאפיינים אותה, מובילה את לקוחותיה אל עבר הגשמת חלומותיהם מתוך הכרה יסודית של תחום האירועים, של הספקים השונים, הצרכים, ולעיתים גם המגבלות.

עפרה דוגלת בעבודה בשקיפות מלאה מול לקוחותיה, וטובתם עומדת בראש סדר העדיפויות שלה ולכן היא אינה גובה עמלות מספקים.

צרו עימי קשר עוד היום ואתם בדרך לאירוע חלומי… 

אירועים אחרונים

Champagne breakfast
אירוע התרמה בכפר שמריהו
בר מצווה שבועות
חתונה בין הכרמים
חתונה ביפו
חתונה בלבן
חתונה במושב
חתונה רומנטית
חתונת שבועות בקיסריה
עפרה אפרתי – הפקת אירועי יוקרה   |  054-56-48-055   |   Office@oevents.co.il
עפרה אפרתי – הפקת אירועי יוקרה
054-56-48-055
Office@oevents.co.il

הפקת האירוע הבא מתחילה בשיחה קצרה, חייגו עכשיו:

054-56-48-055

לחילופין, מלאו את הטופס הבא וניצור קשר בהקדם:
חברות שיווק וקידום
נגישות