הפקת חתונות


הנה סוף סוף זה מגיע, היום המאושר ביותר בחייכם, היום לו חיכיתם שנים רבות, היום בו אתם נשבעים זו לזה וזה לזו ואתם בשיא ההתרגשות. עכשיו הגיע הזמן לארגן את החתונה ולדאוג לכל פרט ופרט בה, ואתם לא יודעים מאיפה להתחיל... אכן, הפקת חתונה היא לא דבר של מה בכך, היא מצריכה מציאת מקום לאירוע, איתור ספקים שונים רלוונטיים כמו צלמים, קייטרינג, מוזיקה, מעצבת ואחרים, ודברים רבים נוספים שאתם צריכים לדאוג להם. אבל רגע, למה לא לתת את העבודה למפיקה מקצועית? אם אתם שוקלים זאת, עפרה אפרתי היא המפיקה בשבילכם והנה תדאג שהחתונה שלכם תהיה בלתי נשכחת.

למה לקחת מפיקה?
הפקת חתונה כרוכה בלא מעט ריצות, לא מעט פגישות ולא מעט כאבי ראש... לקראת היום המאושר בחייכם אתם צריכים להתרכז בעצמכם, צריכים לדאוג לשמלת כלה וחליפת חתן, צריכים לארגן רשימת מוזמנים ועוד דברים רבים אחרים וכמובן להתכונן נפשית ליום הזה. מפיקת חתונה מקצועית תוריד לכם מהראש חלק ניכר מהדאגות, תלך לפגישות במקומכם ותנהל משא ומתן עבורכם, תציע לכם רעיונות שונים שאולי לא חשבתם עליהם, ותסייע לכם לבחור את ספקי השירות השונים כמו גם תיתן את הדעת לכל פרט ופרט ותדאג שהוא יהיה סגור.

למה לבחור דווקא בי?
אני עפרה אפרתי מפיקת אירועים בעלת ניסיון רב ומאחורי אירועים רבים מוצלחים שהפקתי. אני מקפידה על כל פרט כגדול כקטן ועושה הכול על מנת שהאירוע יהיה מושלם.

הנה עוד כמה סיבות למה לבחור דווקא בי:
  • חיסכון בזמן – אתם מקבלים את כל האופציות פרושות בפניכם ואתם יכולים לבחור בהתאם לרצונות שלכם ולתקציב שלכם, מה שחוסך לכם המון זמן וגם לא מעט כסף (הפסד זמן עבודה וכדומה)
  • חיסכון בכסף – אני בעלת קשרים נרחבים בעולם האירועים ואשיג עבורכם מחירים מיוחדים שלא הייתם מקבלים אם הייתם עושים זאת בעצמכם. לעיתים שכירת שירותיה של מפיקת אירועים יוצא בסופו של דבר זולה יותר מארגון החתונה באופן עצמאי.
  • שקט נפשי - הפקת חתונה כרוכה בלחצים רבים בעיקר החשש משכחה של משהו קריטי באירוע. איתי תוכלו להיות רגועים עם הידיעה שאתם בידיים טובות ושהאירוע שלכם עומד להיות מושלם.
הפקת חתונות

צרו עימי קשר עוד היום ואתם בדרך לאירוע חלומי... 

 

עפרה אפרתי - הפקת אירועי יוקרה

072-33-80-724

Office@oevents.co.il

לחילופין, מלאו את הטופס הבא וניצור קשר בהקדם:

072-33-80-724

הפקת האירוע הבא מתחילה בשיחה קצרה, חייגו עכשיו:

הפקת אירועים בלתי נשכחים     אירועי יוקרה     הפקת אירועי יוקרה     הפקת אירועים     הפקת חתונות     הפקת חתונת בוטיק