הפקת חתונת בוטיק


בשנים האחרונות הולך ותופס לו תאוצה טרנד חדש בעולם החתונות והוא "חתונת בוטיק". המילה בוטיק מוכרת לנו ממקומות אחרים כמו "חנות בוטיק" "מלון בוטיק" וכדומה ואלו מייצגים משהו אחר קטן ואינטימי וכך בדיוק גם חתונות הבוטיק – קטנות, משפחתיות ובעלות קונספט ייחודי. לא מעט זוגות מואסים בחתונות הרגילות וה"רועשות" ומחפשים את ההתמקדות בדברים הקטנים שחשובים להם, ומעדיפים אותם אפילו על פני כמות גדולה של מוזמנים. חתונת בוטיק תהיה אומנם בדרך כלל קטנה יותר מחתונה רגילה אך האווירה בה תהיה מיוחדת והיא תהיה בלתי נשכחת למוזמנים. אך למה בכלל לבחור בסוג כזה של חתונה?

חתונת בוטיק באווירה אינטימית...
לא כל זוג מתחבר לאווירה של חתונה "שגרתית", לא כל זוג רוצה כמות גדולה של מוזמנים בטח אם הוא לא מכיר חלק מהם ויש זוגות שמעדיפים את האווירה האינטימית – משפחתית. יש זוגות שמתחברים לטעמים ביתיים, למוזיקה המוכרת להם ולאנשים סביבם ומחפשים חתונה בקונספט מצומצם, חתונת בוטיק שתאפשר להם להתייחס למוזמנים שלהם כמו גם ההיפך. בחתונת בוטיק רחבת הריקודים מלאה אך ורק באנשים הקרובים והשירות הניתן להם הוא אישי ואיכותי יותר.

ארגון חתונת בוטיק
הפקת חתונת בוטיק היא לא פחות מורכבת מהפקת חתונה רגילה עם מוזמנים רבים ולעיתים היא אף מורכבת יותר. צריך לשים לב לפרטים הקטנים ביותר בגלל שאלו יהיו מורגשים ומועצמים אצל המוזמנים. צריך לספק למוזמנים יחס אישי ולפנק אותם, גם אם רובם אנשים קרובים.  חתונת בוטיק היא גם גמישה יותר הן בבחירת היום והשעה והן בבחירת המקום, המוזיקה והאוכל שאינם מצריכים התחשבות בקהל רחב. אך גם חתונת בוטיק צריכה להיות מופקת ברמה מקצועית גבוהה מאוד בכדי שהיא תהיה מוצלחת ובכדי שהיא תהיה בלתי נשכחת.

עפרה אפרתי – הפקת חתונת בוטיק
אם אתם מהזוגות האלו שרוצים ללכת על משהו קטן ואינטימי - חתונת בוטיק שמחה ומרגשת, הגעתם למקום הנכון. אני עפרה אפרתי בעלת ניסיון של שנים רבות בהפקת כל סוגי החתונות והאירועים ובכללם חתונות בוטיק, ואני אלווה אתכם צעד אחר צעד לאירוע המרגש בחייכם. כבר בפגישה הראשונה תספרו לי על החלום שלכם ואיך אתם מדמיינים את החתונה שלכם ואסייע לחלום לרקום עור וגידים עם רעיונות יצירתיים.
 
הפקת חתונת בוטיק
הפקת חתונת בוטיק

צרו קשר ואתם בדרך הנכונה לחתונת הבוטיק שלכם!

 

עפרה אפרתי - הפקת אירועי יוקרה

072-33-80-724

Office@oevents.co.il

לחילופין, מלאו את הטופס הבא וניצור קשר בהקדם:

072-33-80-724

הפקת האירוע הבא מתחילה בשיחה קצרה, חייגו עכשיו:

הפקת אירועים בלתי נשכחים     אירועי יוקרה     הפקת אירועי יוקרה     הפקת אירועים     הפקת חתונות     הפקת חתונת בוטיק