הפקת אירועי יוקרה

הפקת כנס יוקרתי

כשאנחנו שומעים על אירועי קונספט, אנחנו נוטים לחשוב שמדובר על מסיבות מסוגים שונים, בין אם מדובר במסיבות משפחתיות או מסיבות אחרות. אך האמת היא, שהרעיון של אירועי קונספט יכול להתאים לכל סוג של אירוע, החל מכנסים יוקרתיים וכלה באירועים משפחתיים קטנים. החוכמה היא למצוא את האדם הנכון שידע להפיק ולארגן אירוע כזה. 

המשמעות של אירוע קונספט הוא ברור, לייצר אירוע ברוח מסוימת, כאשר כל הדברים באירוע יתקשרו אליו, כך או אחרת. כשאנחנו ניגשים להפקת כנס יוקרתי בכל תחום, אנחנו יכולים לבחור רעיון מסוים לכנס, רעיון סביבו הוא ייסוב בצורה כזו או אחרת. לכן, אנחנו נבחר קונספט מסוים ועל פיו אנחנו גם נבחר את האנשים שאמורים להיות חלק ממנו. אנחנו לא נזמין כל אחד אלא רק אנשים שקשורים לנושא. 

הפקת כנס יוקרתי יכול להיות הן קשור כך או אחרת לעולם האקדמיה, או לתחום מקצועי מסוים, הוא יכול להיות כנס פוליטי, כנס של משרד ממשלתי וכן הלאה. על מנת שכל האורחים שיגיעו לכנס ידעו שהוא עוסק בנושא מסוים ולא מתפזר למגוון נושאים ובכך יהיה קל יותר לערוך אותו, הרי שמארגני הכנס סביר להניח ירצו לערוך אותו בקונספט מסוים. 

צריך לומר, הפקת כנס יוקרתי הוא הרבה יותר מהרצאות וישיבות, כפי שנהוג לחשוב. הרבה פעמים ארגונים, עמותות, חברות, מוסדות ציבור וכדומה, דואגים לארגן כנס כזה על מנת להראות עד כמה הם חזקים, עד כמה הם חשובים, להבליט את הייחודיות שלהם בנוף של התחום בו הם פעילים. אם נניח מוסד מסוים דואג להפקת כנס יוקרתי אליו מוזמנים כל הדמויות החשובות ביותר בתחום, אז סביר להניח שהתקשורת תתעניין, קהל יביע עניין, ושנה לאחר מכן יהיה ביקוש רב לערוך שוב את הכנס, אורחים ירצו להגיע ויהיה להם הרבה יותר קל למשוך אליו קהל. זה המשמעות של הפקת כנס יוקרתי. 

כפי שניתן להבין, אירוע קונספט מתאים גם לסוגים אחרים של אירועים, למשל אירוע בר מצווה יוקרתית או בת מצווה יוקרתית, כמו כן למקרים של חתונות, ימי הולדת, מסיבות רגילות ועוד. כלומר בכל אחד מהמקרים אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של אפשרויות לערוך אירוע קונספט. בין אם מדובר באירוע בהקשר רחב או בהקשרים מצומצמים, הכל תלוי כמובן באופי האירוע, בסוג וכן באופציות שעומדות לרשות המארגנים שלו. 

אם אתם רוצים לדעת על הפקת כנס יוקרתי או בר ובת מצווה יוקרתית בהקשר של אירוע קונספט, אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם. פנו אלינו בהקדם ונשמח לקבוע איתכם מועד לפגישה. אצל עפרה אפרתי, תוכלו לקבל את כל המידע שאתם מחפשים בנושא. ניתן לפנות אלינו בטלפון או במייל. נשמח לשמוע מכם. 

אירועים אחרונים

Champagne breakfast
אירוע התרמה בכפר שמריהו
בר מצווה שבועות
חתונה בין הכרמים
חתונה ביפו
חתונה בלבן
חתונה במושב
חתונה רומנטית
חתונת שבועות בקיסריה
עפרה אפרתי – הפקת אירועי יוקרה   |  054-56-48-055   |   Office@oevents.co.il
עפרה אפרתי – הפקת אירועי יוקרה
054-56-48-055
Office@oevents.co.il

הפקת האירוע הבא מתחילה בשיחה קצרה, חייגו עכשיו:

054-56-48-055

לחילופין, מלאו את הטופס הבא וניצור קשר בהקדם:
חברות שיווק וקידום
נגישות