הפקת אירועי יוקרה

מפיקי אירועים לעשירון העליון

מי שמסתכל היום על מכללות ובתי ספר בהם אפשר ללמוד קורסים להפקת אירועים, לא יכול שלא לתהות, האם כל מי שמסיים קורס שכזה, יכול להפיק כל אירוע שהוא רוצה? האם מפיקת אירועים כללית יכולה להיות מפיקת חתונות או להיפך? האם מפיקי אירועים ומפיקי חתונות באופן כללי, יכולים להיות מפיקי אירועים לעשירון העליון? 

זו שאלה טובה, מאחר והיא מעלה בתוכה שאלה אחרת, האם יש הבדל באופן ההפקה, האם יש הבדל בסוג ההפקה, האם קיימת התמחות עבור מפיקי אירועים לעשירון העליון או שמא, עם הזמן הם הופכים להיות כאלה, לפחות מי שנכנס לתחום ובוחר בנישה הזאת?

התשובות לכך לא מורכבות ואנחנו נציג אותן כעת. לפני כן חשוב לומר, כל מי שהולך לתחום של הפקת אירועים, בין אם זה מפיקי חתונות או מפיקי אירועי לעשירון העליון או לעשירונים אחרים, חייבים כמובן לאהוב את התחום, וחשוב לא פחות, הם חייבים לדעת כיצד להתנהל בתוכו על מנת שיוכלו להפיק ממנו את המיטב עבור הלקוחות שלהם. לכן מי שהולך ללמוד, צריך להיות מחויב לכך ולדעת שזה תחום שמדבר אליו. 

ברמת העיקרון, יש הבדל בין מפיקי חתונות למפיקי אירועים. מי שבוחרת להיות מפיקת חתונות, יהיה לה מאוד קשה, למרות שזה אפשרי, להתחבר גם לתחומים אחרים, לעומת זאת, מי שבוחרת להיות מפיקת אירועים, כן יכולה להיות מפיקת חתונות, מאחר ובתהליך העבודה ובמהלך הזמן היא לומדת גם כיצד להפיק חתונות. קיים הבדל בניואנסים מסוימים בהפקת אירוע שכזה, בין היתר, מעצם העובדה שמדובר באירוע חד פעמי, אירוע בסדר גודל מסוים, עם חשיבות מסוימת, אך זה לא אמור למנוע ממי שרוצה להתעסק בתחום בתור מפיקת אירועים, לעסוק בו. 

לעומת זאת, לא כל אחד יכול להיות מפיק אירועים לעשירון העליון. יש הבדל בין הפקה לעשירונים העליונים לעשירונים אחרים. מדובר על הבדל בגודל התקציב של האירוע, מדובר על הבדל בכמות האורחים, בסוג האירועים, במוצרים ובאלמנטים בהם משתמשים במהלך האירוע, כלומר יש רובד שלם של דברים שהוא שונה ודורש התייחסות אחרת. 

מפיקי אירועים לעשירון העליון צריכים להכיר תחומים ושירותים שמפיקי אירועים רגילים לא בהכרח צריכים להכיר. אז על פניו מדובר באירועים, ועל פניו מדובר באותו דבר, אך זה עולם שונה לגמרי. אם תרצו, ההבדל הוא בין מסעדת גורמה למסעדה רגילה, בשניהם אומנם יושבים ואוכלים, אך התפריט הוא אחר לגמרי. 

אם אתם מחפשים מפיקי אירועים לעשירון העליון ומה צריך בשביל זה, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח לקבוע איתכם מועד לפגישה. ניתן לפנות אלינו עוד היום בטלפון, במייל או דרך טופס צור קשר. עפרה אפרתי עומדת כאן לרשותכם בכל עת ולכל עניין. נשמח לארגן עבורכם את האירוע שלכם.

אירועים אחרונים

Champagne breakfast
אירוע התרמה בכפר שמריהו
בר מצווה שבועות
חתונה בין הכרמים
חתונה ביפו
חתונה בלבן
חתונה במושב
חתונה רומנטית
חתונת שבועות בקיסריה
עפרה אפרתי – הפקת אירועי יוקרה   |  054-56-48-055   |   Office@oevents.co.il
עפרה אפרתי – הפקת אירועי יוקרה
054-56-48-055
Office@oevents.co.il

הפקת האירוע הבא מתחילה בשיחה קצרה, חייגו עכשיו:

054-56-48-055

לחילופין, מלאו את הטופס הבא וניצור קשר בהקדם:
חברות שיווק וקידום
נגישות